Úvod (O čem je hra?)

10. prosince 2013 v 12:53 | Admin (HOS)
Tahle hra vznikla na základě mého zděšení nad tím že jsem nenašla po internetu ani jedu českou RPG hru s tématikou Pána prstenů, ten kdo jo tomu upřímně blahopřeji.

Nicméně jak už jsem sdělila tahle hra je s tématikou Pána prstenů a to konkrétně ještě chvíli před Hobitem, takže máme prostor si věci vytvořit jak budeme asi chtít. Stěžejní pro mě je aby se obsadily postavy z filmu a knih tedy hlavně: Elrod, Aragorn, Legolas, Gimli, Gandalf, Frodo a ostatní.

Hru budeme hrát podle sebe, hra má vlastní příběh, takže to nebude podle knih. I když někde se Vám možná nějaké podobnosti objeví. Vaše postavy pakliže budou z knih se tak také musí chovat! Což je Vám doufám jasné. Ale nemusíte mít starost protože hra se bude i přes to pohybovat podle vlastních propizic a já Vás k tomu budu různě postrkovat.

Tak tím asi skončím, v Úvodech nevynikám, tak na závěr: To jestli si projdete celé reálie a všechny pomůcky je na Vás a Vaší zodpovědnosti, takže se tím nebudu zaobírat. Tak tedy vítejte ve Středozemi a neváhejte se přidat.

Adminka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama